Archiwa kategorii: Wydarzenia sportowe

ZMAGANIA SPORTOWE Szkoły Podstawowej nr 2 w I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018:

 

 POWIATOWE BIEGI  PRZEŁAJOWE

Dziewczęta  – V miejsce

Chłopcy  – IV miejsce

– MIEJSKIE ROZGRYWKI MINI  PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Chłopcy  – III miejsce

FINAŁ DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DWUBOJU NOWOCZESNYM

Dziewczęta  – XX miejsce

– MIEJSKIE ZAWODY MINI KOSZYKÓWKI

Dziewczęta  – I miejsce

Chłopcy – II miejsce

– GMINNO-MIEJSKIE MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE

V miejsce w punktacji ogólnej szkół i klubów

– REJONOWE ZAWODY MINI KOSZYKÓWKI

Dziewczęta  – I miejsce

POWIATOWE ZAWODY MINI KOSZYKÓWKI

Dziewczęta  – IV  miejsce

Nauczyciele wychowania fizycznego:

Ewa Buczakowska, Przemysław Dobrzeniecki, Piotr Hirchill

GMINNO-MIEJSKIE MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE

GMINNO-MIEJSKIE MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE odbyły się 7 grudnia 2017r.

Zawodnicy naszej szkoły zajęli V miejsce w punktacji ogólnej szkół i klubów

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 Dnia 12 GRUDNIA 2017 r. w Słupcu odbyły się Rejonowe Zawody

Mini Koszykówki Dziewcząt

 

DZIEWCZĘTA:

Karasińska Anna

Krawczuk Wiktoria

Podgórna Roksana

Grędysa Katarzy

Zdebiak Aleksandra

Augustyn Martyna

Marek Angela

Herman Aleksandra

Traczyk Joella

Wolska Łucja

Tyl Natalia

 

Dziewczęta wywalczyły I miejsce !!!

 

 Dnia 19 GRUDNIA 2017 r. w Bystrzycy Kłodzkiej odbyły się

Powiatowe Zawody Mini Koszykówki Dziewcząt

 DZIEWCZĘTA:

Karasińska Anna

Krawczuk Wiktoria

Podgórna Roksana

Grędysa Katarzy

Zdebiak Aleksandra

Augustyn Martyna

Marek Angela

Herman Aleksandra

Traczyk Joella

Wolska Łucja

Tyl Natalia

Dziewczęta zajęły IV miejsce !!!

 

 

 

Miejskie Zawody Mini Koszykówki Dziewcząt i Chłopców

Dnia 28 listopada 2017 r. w Słupcu odbyły się Miejskie Zawody

Mini Koszykówki Dziewcząt i  Chłopców

 DZIEWCZĘTA:

Karasińska Anna

Krawczuk Wiktoria

Podgórna Roksana

Grędysa Katarzy

Zdebiak Aleksandra

Augustyn Martyna

Marek Angela

Herman Aleksandra

Traczyk Joella

Wolska Łucja

Tyl Natalia

CHŁOPCY:

Kowalski Dawid

Konopacki Paweł

Żuryński Wiktor

Festö Mikołaj

Ryczkowski Wiktor

Zdrojek Filip

Jackowiec Michał

Mrozicki Kevin

Jagielski Michał

Kraus Rafał

Urban Sebastian

Śmielewski Jakub

Dziewczęta zajęły  – I miejsce   Chłopcy – II miejsce

GRATULUJEMY !!!

FINAŁ DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DWUBOJU NOWOCZESNYM

FINAŁ DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W  DWUBOJU NOWOCZESNYM

odbył się 3 października 2017r. w Nowej Rudzie

W zawodach szkół podstawowych wzięły udział 22 drużyny dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Herman, Anna Karasińska

Nasze dziewczyny w pukntacji drużynowej uplasowały się na XX miejscu.

Gratulujemy !!!

MIEJSKIE ROZGRYWKI MINI PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Dnia 28 września 2017 r. w Słupcu odbyły się

  MIEJSKIE ROZGRYWKI MINI  PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

CHŁOPCY:

Biały Adrian

Kraus Rafał

Bełza Artur

Kasprzyk Mateusz

Śmielewski Jakub

Szwec Alexander

Urban Sebastian

Zdrojek Filip

Konopacki Paweł

Walotek Dominik

W zawodach rywalizowały drużyny z: SP Nr 2, SP Nr 6 i SP Nr 7

Nasi chłopcy zajęli III miejsce.

 

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe Powiatu Kłodzkiego

Sztafetowe Biegi Przełajowe Powiatu Kłodzkiego odbyły się 26 września 2017 r. w Bystrzycy Kłodzkiej

REPREZENTACJE NASZEJ SZKOŁY

 DZIEWCZĘTA:

Stokłosa Marisa

Kaszuba Nicoll

Ratusznik Kornelia

Sowińska Weronika

Marcinkowska Amelia

Pecora Jessica

Podgórna Roksana

Rogańska Kamila

Herman Aleksandra

Banaś Maja

Przybysz Joanna

CHŁOPCY:

Chłopecki Kamil

Chorzewski Jan

Bełza Artur

Szwec Alexander

Zając Gracjan

Kraus Rafał

Kuriata Igor

Turkowicz Jakub

Strycharski Kacper

Żuryński Wiktor

Dziewczęta uplasowały się na V miejscu, a chłopcy na IV. Reprezentacjom szkoły serdecznie gratulujemy !!!

 

Podsumowanie zmagań sportowych za rok szkolny 2015/16

Dyplom

17 października 2016 r. w Miejskim Zespole Szkół nr 1 w Drogosławiu odbyło się spotkanie członków Międzyszkolnego Związku Sportowego by podsumować osiągnięcia sportowe za rok szkolny 2015/2016. Jak co roku w spotkaniu brały udział władze miasta – Burmistrz Pan Tomasz Kiliński oraz Naczelnik Wydziału ds Infrastruktury Społecznej Pan Leszek Wójcik oraz zaproszeni dyrektorzy szkół miejskich od podstawowego szczebla do ponadgimnazjalnego.
Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Nasza szkoła zajęła II m-ce wśród noworudzkich szkół podstawowych, za Szkołą Podstawową nr 7.
Składamy gratulacje naszym wuefistom – Pani Ewie Buczakowskiej i Panu Przemkowi Dobrzenieckiemu.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

28 września 2016 r. w Bystrzycy Kłodzkiej nasze dziewczęta wzięły udział w zawodach szkół podstawowych, w których rywalizowało 7 drużyn dziewcząt.
Naszą szkołę reprezentowały: Marcinkowska Amelia, Lis Zofia, Matuła Alicja, Szydełko Ines, Ciechanowska Hanna,  Lamparska Łucja, Kowalska Oliwia, Rutkowska Karolina, Czyż Patrycja, Habrajska Sandra, Matuła Martyna.

Zajęliśmy I miejsce w powiecie. 

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale dolnośląskim, który odbędzie się  12 października 2016 r. w Olszynie.

sztaf_przelaj sztaf_przelaj1


 

12 października  2016 r. w Olszynie odbył się FINAŁ DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Rywalizowały 23 drużyny dziewcząt ze szkół podstawowych.
Naszą szkołę reprezentowały: Marcinkowska Amelia, Lis Zofia, Matuła Alicja, Szydełko Ines, Ciechanowska Hanna,  Lamparska Łucja, Kowalska Oliwia, Rutkowska Karolina, Czyż Patrycja, Piątek Alicja, Matuła Martyna.

Tym razem nie poszło nam tak dobrze jak w zawodach na szczeblu powiatowym. Reprezentacja naszej szkoły zajęła XX miejsce.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2016 r.

W dniu 23 kwietnia 2016 r. reprezentanci naszej szkoły: Zofia Lis, Anna Dacyszyn, Rafał Onik, Paweł Zabłocki rywalizowali z siedmioma szkołami w powiatowych eliminacjach „Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”.
Nasi zawodnicy uplasowali się na V miejscu.
Drużyny rozwiązywały test wiedzy dotyczącej zachowań w ruchu drogowym, test z różnymi sytuacjami na skrzyżowaniu – gdzie należało ustalić pierwszeństwo ruchu poszczególnych pojazdów, RTP – jazda rowerem, sprawdzano umiejętność udzielania pierwszej pomocy.
W indywidualnej punktacji najlepsze 7 m-ce zajął Paweł Zabłocki.